reklamavelika2015a

skola1
Blagdansko ozračje ispunjava naš grad, ulice i trgove, a sve više i prostor naše škole. Kako će  ispuniti  naša srca?
„Pružamo pomoć potrebitima“ naziv je 14. manifestacije  Škole otvorenih vrata koja se održava 16. prosinca 2016. u našoj školi.

Tijekom prvoga polugodišta brojne aktivnosti usmjerene su na humanitarni rad: provedene su dvije humanitarne akcije Naučimo dobrotu, brojne radionice u kojima su učenici izrađivali ukrasne proizvode za prodaju u školi, provedena je akcija prikupljanja namirnica i higijenskih potrepština za Socijalnu samoposlugu Našice, u suradnji s Centrom za nestalu i zlostavljanu djecu Osijek organiziran je poludnevni boravak za 11 učenika naše škole, organizirana je pomoć za oboljelog dječaka …

skola2

Škola otvorenih vrata osmišljena je kao završna manifestacija ovogodišnjih humanitarnih aktivnosti. U zajedničko ostvarenje pozvali smo građane i udruge s kojima dijelimo zajednički cilj - pružanje pomoći potrebitima. Kao kruna zajedničkog humanitarnog rada planirana je:

  • donacija prikupljenih namirnica u Socijalnu samoposlugu
  • posjeti i druženje s učenicima u posebnim odjelima u OŠ kralja Tomislava Našice i OŠ J.J. Strossmayera Đurđenovac, s djecom na Dječjem odjelu bolnice Našice, osobama u  Domu za starije osobe Tajnovac, Zoljan
  • sudjelovanje
  • prigodne blagdanske svečanosti za roditelje u razrednim odjelima…

Pozivamo Vas da nam se pridružite i svojim posjetom pridonesete uspješnom ostvarenju ovog projekta kojim želimo naučiti djecu kako prepoznati potrebe ljudi oko nas i osjetiti radosti darivanja, pomaganja i druženja, jer…

„potreba za stvaranjem, za dijeljenjem, za srećom, zajednička nam je svima“ .

Ravnateljica: Jasminka Falamić

 

Povezani pojmovi:

Log in to comment
banner1

gelo1

banner22015

banner310 2581a

reklama310x258 1

Najnovije galerije

 sib c  fightsite c     logo-Jooble1 

Vidljivost

www.nasice.com | ISSN: 1848-7599 | © 2015 Hall j.d.o.o. | Sva prava pridržana.